Mylona Digitale Fotografie in Boxmeer

Mylona Digitale Fotografie gevestigd in Boxmeer. Ylona Boshuis, digitale fotografie, bedrijfsfotografie, feesten en partijen, bruiloften en trouwreportages.
Mylona Digitale Fotografie valt onder de rubriek fotograaf uit Venray.
Ylona Boshuis (1983) geboren in de Bilt, woont samen, met Ton van den Berg, in Boxmeer en werkt als freelance fotograaf.
Na haar studie (2008) op de Fotoacademie te Amsterdam, is Ylona begonnen met haar eigen fotografie bedrijf: Mylona . De voornaamste bezigheden zijn: bedrijfsfotografie, feesten en partijen, bruiloften en trouwreportages. Mylona levert fotografie aan zowel bedrijven als particulieren.
Voor het maken van foto’s zal altijd eerst uw eisen en wensen worden besproken.
Foto’s kopen Alle op de website gepubliceerde foto’s zijn te koop voor commerciële publicatie of persoonlijk gebruik. Neem voor meer informatie contact op met Mylona alvorens je een foto gebruikt of (her) publiceert. Of kijk op onze kostenpagina.
Diensten en producten van Mylona Digitale Fotografie in Boxmeer
Trefwoorden van Mylona Digitale Fotografie in Boxmeer zijn o.a. fotografie, digitale fotografie, bedrijfsfotografie, partijen, bruiloft, trouwreportage, bruiloft, trouwerij.